KONST / Litografier / Färglitografi 9758086
nr 975 8086
Michal Hudak
(f. 1956), Sverige
Färglitografi, Michal Hudak (f. 1956), Afton i Gamla Stan, 11/45, signerad á tergo, 1992, motivet: 30x43
Michal Hudak, svensk målare och illustratör född 1956.
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 24 augusti 2015
kl 19:29:08
100 kr
150 kr
24 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv